Przystawki do złocenia

Formaty (od B4 do B0)

Oferujemy przystawki do maszyn:

  • cylindrycznych (np. Heidelberg, Johanisberg, Victoria),
  • sztanctygli (np. Crosland, Viking, Imperia, Chińskie),
  • automatów wycinających (np. SBL, Wupa)

W galerii prezentujemy zdjęcia naszych przystawek a także filmy z ich pracy.

Opis:

Płyta grzewcza wykonana jest z aluminium frezowanego – osadzona w ramie co zapewnia stabilność płyty i zapobiega jaj odkształceniu.

Płyta podzielona jest 1, 2, 3 lub 4 sekcje grzewcze w zależności od formatu i Państwa wymagań. W płycie osadzone jest w zależności od ilości sekcji od 3 do 18 grzałek na każdą z sekcji przypada1 czujnik i regulator temperatury. Płyta grzewcza standardowo jest przystosowana do pracy z matrycami grubości 7mm.

Przystawka standardowo posiada 2 wałki ciągnące folię  (istnieje możliwość wykonania przystawek z 1 lub 3 wałkami). Każdy z wałków posiada osobny napęd i jest sterowany mikroprocesorowym sterownikiem. Napęd stanowią silniki krokowe. Przesów folii można ustanowić dowolnie na każdym z wałków tzn. można przesunąć folię o dowolną zadaną wartość wyrażoną w milimetrach oczywiście w granicach formatu.

Przesów folii nie musi być cały czas taki sam można ustawić np. przesunięcie folii 5×60 mm a następnie 1×300 mm przystawka będzie to powtarzać cyklinie. Przystawka posiada płynną regulację prędkości przesuwu folii co pozwala dopasować optymalną prędkość do długości złoconego użytku. Przystawka posiada sygnalizację dźwiękową informującą o kończącej się odwijanej folii. Odwijak folii pojedynczy.

W przypadku maszyn cylindrycznych całość obudowana klatką bezpieczeństwa w komplecie uchwyty do mocowania matryc.

Realizacje

U nas otrzymujecie Państwo urządzenie gotowe do pracy.

Gwarancja 12 miesięcy.

Termin realizacji do 8 tygodni.

Indywidualne podejście do każdego zlecenia.